ŠTĚŇATA

Štěňata ze spojení Bahía la Rosalejandria x Quasar do Araguaya

15.3.2011 se nám narodilo 10 štěňátek !! 5 pejsků a 5 feneček

O matce štěňat více v "sekci" Naši psi.

Otcem štěňat je importovaný pes z Brazílie QUASAR DO ARAGUAYA DKK 0/0 nar.13.11.2007 pocházející z chovatelské stanice do Araguaya z těch nejlepších existujících krevních linií-do Araguaya-která v sobě kombinuje krev autentických filů z fazend,od počátku registru po současnost: do Parnapuán,do Radonia,Lord a Marta od José Gomese,Colina,Araguaya,Parque do Costelo,do Amparo,da Boa Sorte,Engenho Velho,Aracé Poranga,do Hisama,Caramona.

Quasar je chovný CAFIB i FCI

 

Chovatel Quasara je Américo Cardoso dos Santos Jr.Américo je již dnes žijící legenda,nejuznávanější odborník a rozhodčí pro fila brasileiro vůbec.Fily chová přes 30 let.

Bez vyjímky posuzuje výhradně podle standardu CAFIB v zájmu fila brasileiro.Jeho posudky mají mimořádnou váhu pro jakéhokoliv filaře na světě.

 

Měli jsme tu čest,že posuzoval i v České republice na výstavě CAFIB pořádané specializovaným klubem ONCEIRO,kde posuzoval fily v roce 2003,2006 a naposledy v roce 2010,kde posoudil i  moji  fenu Bahía La Rosalejandria a v testu temperamentu ji ohodnotil nejvyšší možnou známkou OTIMO,což je více než výborný a je to nejvyší možná známka v testu temperamentu,která se uděluje.V samotné Brazílii se tímto hodnocením velice šetří..za rok se udělí jednomu,max.dvou psům. (více z posudku Bahíi "sekce" posudky a diplomy)

 
O matce štěňat více v "sekci" NAŠI PSY,FOTOGALERIE,VÝSTAVY,POSUDKY

Fotogalerie: Quasar do Araguaya

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode